Nejstahovanější programy zdarma

Internet Explorer 10

Internetových prohlížečů je v dnešní době poměrně veliké množství. U většiny uživatelů to funguje tak, že mají již nějaký ten rok svůj oblíbený prohlížeč, který používají neustále, čekají na nové verze, nové updaty, aktualizace a tak podobně. Jsou třeba lidé, kteří nedají dopustit na Operu, Mozillu Firefox a tak podobně. Internet Explorer je prohlížečem, který není moc oblíbený, neboť jeho předchozí verze byly poměrně nestabilní, zkrátka nic moc.

Nová verze tohoto prohlížeče, tedy Internet Explorer 10, však přišel se zcela novým prostředím a funkcemi, přičemž se tento prohlížeč posunul o hodně levelů výše. Veliké plus přichází například v tom případě, pokud používáte operační systém Windows 8 a dotykové ovládání u tohoto operačního systému.

Internet Explorer 10 je totiž primárně vyvinut pro tento operační systém, takže dotykové ovládání zde funguje naprosto bez problémů. Pokud si pořídíte nový notebook nebo počítač s již nainstalovaným operačním systémem od Microsoftu, tak byste měli mít Internet Explorer 10 již nainstalovaný, tudíž nemusíte nic hledat a stahovat. Internet Explorer 10 se dále vyznačuje velikou rychlostí, dobrou stabilitou, je spustitelný také na starších operačních systémech a tak podobně. Program si můžete stáhnout pomocí odkazu níže.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Jak na IE a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.